Tájékoztatás Intézkedési terv módosításról

Tisztelt Szülők!

A Kormány döntése értelmében intézményünkben 2020. október 1-től kötelező a gyermekek, valamint a dolgozók testhőmérsékletének mérése. Az intézménybe való belépés abban az esetben történhet meg, ha az érkezéskor mért testhőmérséklet nem haladja meg az országos tisztifőorvos által meghatározott mértéket (37,8 °C). Az ezt meghaladó testhőmérséklet esetén a gyermeket egy erre kijelölt szobában helyezzük el, amíg a szülő vagy gondviselő megérkezik érte.

A módosított Intézkedési terv 2020. október 1-től érvényes, melyet az alábbi internetes link segítségével tudnak megtekinteni:

https://www.oktatas.hu/kozneveles/aktualis_tanev_esemenyei/covid19/intezkedesi_terv_koznev_int.

 

Miskolc, 2020. szeptember 30.

Tisztelettel:

Ádám Anikó Ágnes

mb. intézményvezető