RENDKÍVÜLI KÖZLEMÉNY

https://minap.hu/cikk/bezarjak-bolcsodeket-ovodakat

Rendkívüli közlemény

Tisztelt Szülők!

A mai napon a MAGYAR KÖZLÖNY 2020. évi 42. számában megjelent

A Kormány 45/2020. (III. 14.) Korm. rendelete
az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető̋ tömeges megbetegedést okozó humánjárvány megelőzése, illetve következményeinek elhárítása, a magyar állampolgárok egészségének és életének megóvása érdekében elrendelt veszélyhelyzet során teendő intézkedésekről (II.)

Ennek alapján Miskolc Megyei Jogú Város polgármestere döntött az óvodák bezárásáról.

A rendkívüli szünet március 16. napjától visszavonásig, de legalább két hétig fog tartani.

Hangsúlyozottan kérem, ez idő alatt csak azok a családok hozzák óvodába gyermekeiket, akiknél ez FELTÉTLENÜL, ERŐS INDOKKAL SZÜKSÉGES, a gyermek napközbeni ellátása SEMMIFÉLE MÁS MÓDON NEM OLDHATÓ MEG.

Kérem, a mai napon, illetve holnap, 2020 március 15 napján jelezzék gyermekük óvodapedagógusa felé, illetve a szazszorszep.miskolc@gmail címen a gyermek nevének és tagóvodájának, csoportjának megjelölésével, amennyiben feltétlenül szükséges igénybe venniük az óvodai ellátást

2020. március 20. napjáig ebben az ügyeleti rendszerben fognak működni az óvodák. A változásokról, a későbbi ügyeletes óvodákról az óvoda honlapján és a kapukon elhelyezett értesítőkön keresztül adunk tájékoztatást.

Valamennyiüknek sok türelmet és jó egészséget kívánok.

Tisztelettel:

Miskolc, 2020. március 14.

Szőnyi Márta

intézményvezető