Bársony János úti Tagóvoda_Beiratkozás ütemezése 2021/2022-es nevelési évre

Beiratkozás ütemezése 2021/2022-es nevelési évre

Bársony János úti Tagóvoda

3531 Miskolc, Bársony János u. 27.

e-mail címe: ovodabarsony@gmail.com

telefonszám 46/509-856

 

A beiratkozás során a járványügyi helyzetnek megfelelően a 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről értelmében a 18§ (1) bekezdése alapján:

  1. § (1) A nevelési, oktatási intézmény területére
  2. a) az ott foglalkoztatott személyen,
  3. b) az ott szükséges karbantartási, illetve javítási munkát végző személyen,
  4. c) a jogszabályon alapuló kötelezettség teljesítése céljából érkezőn,
  5. d) a gyermeken, illetve a tanulón és
  6. e) a gyermeket, illetve a tanulót – a (2) bekezdés szerint – kísérő nagykorú személyen

kívül más személy nem léphet be.

 

Ezen rendelet alapján az óvoda területére a mérőpontig lehet bejönni és ott a személyes beiratkozás ideje alatt tartózkodni. Lehetőséget biztosítunk arra, hogy az előre kitöltött „Jelentkezési lapot” erre a célra kijelölt dobozba bedobhatják.

 

Beiratkozás napja Személyes formában Online formában
2021. április 20.(kedd)

Barsi Zsoltné

Gulyásné Varga Ilona

Hornyik-Rácz Ildikó

Körzetes gyerekek:

Barcsay Ábrahám utca, Bársony János utca, Bercsényi Miklós utca, Damjanich János utca, Danyi völgy, Dobó István utca, Domb utca, Füzes utca, Gyár utca, Győri kapu 1 41 Páratlan, Hideg sor, Hutás utca, Levendula dűlőút,

email cím:

ovodabarsony@gmail.com

2021. április 21.(szerda)

Barsi Zsoltné

Gulyásné Varga Ilona

Hornyik-Rácz Ildikó

Körzetes gyerekek:

Muszkás olda, Muszkás telep, Nagysándor József utca, Reisinger Ferenc utca, Ruzsini utca, Ruzsinszőlő utca, Salétrom utca, Szent Anna tér, Szövő utca, Thököly Imre utca, Vászonfehérítő utca, Wesselényi Miklós utca

email cím:

ovodabarsony@gmail.com

2021. április 22.(csütörtök)

Barsi Zsoltné

Gulyásné Varga Ilona

Hornyik-Rácz Ildikó

Körzeten kívüli gyerekek email cím:

ovodabarsony@gmail.com

Miskolc, 2021. március 18.

Tisztelettel:

Ádám Anikó Ágnes

intézményvezető sk.